KOTAN 

         İNŞAAT VE DEKORASYON
 
          
Kotan İnşaat evlerinizi hayal ettiğiniz modern ve şık ev dekorasyonu ve komple sıfırdan evler  sunmaktadır. Boya rengi ayarlama, alçıpan, asma tavan, taş duvar, seramik kaplama, ahşap kapı imalatları ve daha pek çok ev dekorasyon hizmetlerini yetenekli ustaları ve kalifiye elemanları ile kusursuz hizmetler sunmayı amaç edinmiştir.
           
  
  
      SAKARYA'DA
      DEKORASYON
       
Sakarya'da yapı dekorasyon işlerinde tek adresiniz Kotan İnşaat'tır. Yapı dekorasyon sektöründe önde gelen firmalar arasında yer alan Kotan İnşaat olarak her zaman kaliteli ve güvenilir iş yapmayı ilke edinmiş bir firmayız. İletişim bölümündeki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.
  
 
DEVAM EDEN
PROJELER
 
Sakarya’da devam etmekte olan inşaat ve dekorasyon projelerimizi gururla sunmak isteriz.

 
 
GALERİ
 
Türkiye’de bitirmiş olduğumuz inşaat ve dekorasyon fotoğraflarımızı göstermek isteriz.

 
 
İLETİŞİM
 
Teknoloji artık çok gelişti. Bize ulaşmanız bir adım daha yaklaşmanız artık daha kolay.

     İNŞAATTA İÇ ve DIŞ
     DEKORASYONUN ÖNEMİ
      
Dekorasyon, en kısa tabiriyle inşa ettiğimiz bina türü yapıların iç ve dış mekanlarını süsleme (dekore etme) sanatıdır. Bir yapının mimari tasarımıyla dekorasyon çalışması arasında fark vardır, yani mimari tasarım  ve dekorasyon tam olarak aynı olgular değildir. Yapıda bulunan hacimlerin birbiri ile olan ilişkilerini, büyüklük ve şekillerini belirler mimari tasarım. Örneğin, binada hangi odaların bulunacağı, ne amaçla kullanılacağı, dış görünüm gibidir.
  
  
      BİZDEN
      HABERLER
       
Sakarya’da inşaat firmaları arasında güvenilirliğiyle göze çarpan firmamız, sadece Sakarya’da değil tüm Türkiye’de verdiği hizmetiyle müşterilerinin güvenini kazanmakta iddialı. Birçok yapı inşa etmeye devam etmekte olan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri ofisimize bekleriz...
        
  
 
BİZ
YUVANIZI İNŞA EDELİM,
SİZ SEVDİKLERİNİZLE 
VAKİT GEÇİRİN...
 
 
Pro WEB